Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bielicach w sierpniu br. przystąpiła do akcji „ Pozory mylą, dowód nie”.
W ramach tej akcji pozyskaliśmy nieodpłatnie na początku października br. materiały dydaktyczne w formie poradników dla nauczycieli i rodziców, w których zawarta jest informacja jak uchronić swoje dziecko aby nie sięgnęło po alkohol, w poradniku są zawarte  również informacje jaki wpływ wywiera alkohol na mózg nastolatka, jest psychotest : jakimi jesteśmy rodzicami?, ponadto  otrzymaliśmy plakaty o tematyce, iż nieletnim nie sprzedaje się alkoholu.

Materiały na początku października  zostały przekazane do  4 świetlic środowiskowych na terenie gminy Bielice, ponadto do Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach przekazano poradniki dla rodziców które  mogą zostać wykorzystane przez nauczycieli i  wychowawców w  trakcie trwania  wywiadówek z rodzicami. Kilka egzemplarzy poradników przekazano do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bielicach.  Plakaty o tematyce informującej, iż nieletnim nie sprzedaje się alkoholu przekazaliśmy do wszystkich sklepów na terenie gminy Bielice.

'[[   INFORMATOR DLA RODZICÓW

  NAKLEJKA NA KASĘ

 NAKLEJKA NA SZYBĘ

 ULOTKA SPRZEDAWCY 1

 ULOTKA SPRZEDAWCY 2 

Licznik odwiedzin:
3502181

Obsługa techniczna
ALFA TV


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Wrzesień 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia