Nowe Chrapowo

Spotkanie integracyjne ,,Postaw na rodzinę”

Dnia 6 maja w ramach kampanii "Postaw na rodzinę" w Nowym Chrapowie odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i rodziców ze Starego i Nowego Chrapowa.
W tym dniu na wszystkich czekały różne atrakcje. Dzieci chętnie włączyły się w wykonanie wraz z rodzicami zabawnych ludzików z ziemniaka. Były gry i zabawy na świeżym powietrzu, placu zabaw. Atrakcją również było malowanie twarzy oraz na zakończenie kiełbaski z grilla. Zarówno pogoda, jak i humory wszystkim dopisały. A czas spędzony rodziców ze swoimi dziećmi na zabawie na pewno zaprocentuje zacieśnieniem rodzinnych więzi.

 GALERIA


Na ostatnich zajęciach w Nowym Chrapowie, obchodziliśmy uroczystość Dnia Chłopca.   Dziewczynki  bardzo ładnie uhonorowały  w tym dniu solenizantów wierszem, piosenką, życzeniami oraz konkursem w którym  nasi panowie mogli wykazać się wiedzą.  Nie obyło się również bez słodkości. Słodką atrakcją  okazała się  pyszna  szarlotka  przyrządzona   według sprawdzonego, tajnego przepisu.  Smacznego.

W Nowym Chrapowie , odkrywamy w sobie różne talenty, które  rozwijamy podczas zajęć. Kształcimy wrażliwość estetyczną wykonując różnorodne  prace plastyczne  zdobiące naszą salę, wesoło bawimy się podczas zabaw integracyjnych a także okazało się, że  bardzo lubimy wykonywać kulinarne przekąski, które szybko  znikają  z talerzy.   

<<< GALERIA >>>

 


Wspólny Dzień Dziecka w Chabowie

W dniu 9 czerwca, uczestnicy zajęć świetlicowych w Nowym Chrapowie, mieli okazje wspólnie świętować Dzień Dziecka  razem z rówieśnikami innych świetlic funkcjonujących na terenie gminy Bielice.  Wszyscy bardzo chętnie brali udział w przygotowanych atrakcjach, dzięki którym ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Jednak wielką radością i niespodzianką był dla nas występ rodziców w inscenizacji baśni pt.” Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Gratulujemy aktorom odwagi i poczucia humoru oraz dziękujemy wszystkim za wspaniałą, wspólną zabawę.

<<< GALERIA >>> 


Dzień Dziecka       

W dniu 8 czerwca,  uczestniczyliśmy w uroczystym  Dniu  Dziecka,  który wspólnie  świętowaliśmy  z kolegami i koleżankami w Starym Chrapowie.  Wspólną zabawę rozpoczęliśmy pieczeniem kiełbasek na ognisku oraz  deserem w postaci lodów.  Atrakcją  dla wszystkich była również : loteria fantowa, wspólne gry i zabawy  sportowe, kolorowe malowanie twarzy, barwne rysunki malowane  kredą a także spotkanie ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej z Pyrzyc. Podczas tego spotkania, można było zobaczyć sprzęt strażacki, przejechać się strażackim samochodem, a nawet trzymać wąż strażacki tryskający wodą co okazało się bardzo mokrą i wesołą zabawą. Dziękujemy pani Kameli Wilczyńskiej, strażakom,  właścicielowi sklepu ”Stonka”, a także rodzicom, dzięki którym ten dzień był dla dzieci i młodzieży  wesołą zabawą .

<<< GALERIA >>>


 Z okazji Dnia Kobiet w Nowym Chrapowie odbył się uroczysty koncert życzeń, który wzbudził wiele radości wszystkim obecnym kobietom i kobietkom.

                                        

    

    

 


fffffffvFerie zimowe 2012r w świetlicy środowiskowej w  Nowym Chrapowie

 

 

  • Wyjazd integracyjny do Multikina Galaksy w Szczecinie

             Dwudziestego stycznia  dzieci uczęszczające w zajęciach świetlicowych wyjechały wraz z opiekunem  do Multikina w Szczecinie na bajkę 3D pt.”Kot w butach”. Wyjazd był formą wspólnie spędzonego czasu dla grup z pozostałych świetlic funkcjonujących na terenie gminy Bielice.

<<<ZDJĘCIA>>> 

  • Zabawa choinkowa

        Dwudziestego pierwszego stycznia odbyła się uroczysta zabawa choinkowa dla dzieci i młodzieży w Nowym Chrapowie. Wszyscy w tym dniu prezentowali się wyjątkowo w barwnych strojach karnawałowych.  Oprócz tańca przy muzyce atrakcją były „wesołe” konkursy i  malowanie twarzy

 <<<ZDJĘCIA>>>

  •  Pamiętaj, dbaj o swoje bezpieczeństwo!  Bezpieczne ferie

W naszej  świetlicy odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami  Komendy Powiatowej i Państwowej  Straży Pożarnej w Pyrzycach. Panowie rozmawiali  z dziećmi o zagrożeniach  a także bezpiecznych zabawach zimowych w czasie tegorocznych ferii.

<<<ZDJĘCIA>>>

  • W  Nowym  Chrapowie dzieci i młodzież bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach środowiskowych.

Po rozmowie o bezpiecznych zabawach podczas zimowych  ferii, każdy wykonał  pracę plastyczną, techniką kropkowania. Praca nosiła tytuł, ‘’ Moje bezpieczne ferie.”

<<<ZDJĘCIA>>>

  • Warsztaty garncarskie

We wtorek w świetlicy odbyły się warsztaty garncarskie.

<<<ZDJĘCIA>>>

 

 

 

 

 


Harmonogram zajęć świetlicowych

podczas ferii 2012 r.

Nowe Chrapowo

  

 

 

17.01.2012 r. (wtorek) 10:00-12:30

 

Zabawy integracyjne

„Bezpieczne Ferie”- pogadanka nad formami spędzania wolnego czasu (przeprowadzenie scenek improwizowanych- pantomima)

Zajęcia plastyczno-techniczne Pt. „Moje ferie zimowe”- technika dowolna

 

17.01.2012 r. (wtorek) 16:00-18:00

 

Zajęcia garncarskie

 

19.01.2012 r. (czwartek) 10:00-12:30

 

Zabawy integracyjne- pląsy

Konkursy sportowe (skoki przez line, rzut do celu, itp.)

Kalambury

 

20.01.2012 r. (piątek)

 

Wyjazd integracyjny do kina w Szczecinie

 


 


Licznik odwiedzin:
5394633

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Wrzesień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia