Kalendarz imprez

Kalendarz imprez organizowanych w sołectwach 

Harmonogram wyjść, wycieczek, konkursów i uroczystości na miesiąc kwiecień

grupy 0A i 5-latków

Lp.

Nazwa imprezy

Termin

Grupa

Odpowiedzialny

1

Międzynarodowy dzień książki

  • Wymiana książek w grupie 5 latków
  • Wystawa ulubionych książek dla dzieci

 

 

3 IV

 

3 - IV

 

 

5 Latki

 

  1. A

 

 

A. Wcisło

 

M. Śmiałkowska

2

Konkurs recytatorski

Najpiękniejsze wiersze J. Brzechwy i J. Tuwima

 

24 IV

5 Latki

 

0 A

A. Wcisło

 

M. Śmiałkowska

3

Wystawa palm Wielkanocnych zrobionych przez dzieci i rodziców

Od 28 III – 11 IV

5 Latki

 

0 A

A. Wcisło

 

M. Śmiałkowska

4

Wycieczka do papugarni w Szczecinie

Wycieczka do fabryki cukierków w Szczecinie

19 IV

 

19 IV

0 A

Ekoludek

5 Latki  

M. Śmiałkowska

M. Pawlik

A. Wcisło

 

5

Spacerkiem po ogrodzie dendrologicznym w Glinnej – wycieczka

 

20 IV

5 Latki

 

0 A

A. Wcisło

 

M. Śmiałkowska

6

Międzynarodowy dzień ziemi – sprzątanie terenu wokół szkoły

 

22 IV

5 Latki

 

0 A

A. Wcisło

 

M. Śmiałkowska

Sporządziła M. Śmiałkowska


PLANOWANE IMPREZY NA MIESIĄC KWIECIEŃ 2017 KLASY 1 – 3 SP

  • X szkolny konkurs recytatorski
  • konkurs plastyczny "Moja kartka świąteczna"
  • wyjazd do papugarni w Stargardzie

PLANOWANE IMPREZY NA MIESIĄC KWIECIEŃ 2017
KLASY 4 – 6 SP I 1 – 3 GIMNAZJUM

  • Wycieczka – Podziemne trasy Szczecina – klasa 6a i 3AG – Anna Rudzińska, Marta Chytra
  • Konkurs „Mistrz matematyki” dla gimnazjum – Anna Rudzińska
  • Konkurs „Mistrz rachunków” dla SP – Małgorzata Jasińska
  • Konkurs zadaniowy dla gimnazjum (całoroczny) – Anna Ratajczyk
  • Konkurs matematyczny „Gra o fotel dyrektora” (całoroczny) – Anna Rudzińska
  • Konkurs znajomości kultury krajów angielsko i niemieckojęzycznych – Magdalena Szymoniak

PRZEPROWADZANIE KONKURSÓW I TURNIEJÓW SPORTOWYCH W MIESIĄCACH
KWIECIEŃ – CZERWIEC 2017

KWIECIEŃ

WEWNĄTRZ SZKOLNE ZAWODY GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ DZIEWCZĄT I-III GIMNAZJUM – organizator Marta Wach

SZKOLNY TURNIEJ W BADMINTONA – organizator Łukasz Piasecki

IMPREZY SPORTOWE PMOS

  • DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W JANOWIE – szkoła podstawowa i gimnazjum
  • PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW gimnazjum PYRZYCE
  • MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW II RZUT – szkoła podstawowa
  • MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – szkoła podstawowa

MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE GRYFINO

MAJ

WEWNĄTRZSZKOLNY TEST ZUCHORY – organizator Marta Wach

CZWÓRBÓJ LA KLAS 4 – 6 SP DZ. – org. Leszek Domszy

CZWÓRBÓJ LA KLAS 4 – 6 SP CHŁ. – org. Leszek Domszy

IMPREZY SPORTOWE PMOS

  • MINI PIŁKA NOŻNA DZ. szkoła podstawowa
  • PIŁKA NOŻNA DZ. gimnazjum
  • CZWÓRBÓJ LA DZ I CHŁ. szkoła podstawowa
  • PALANT szkoła podstawowa i gimnazjum
  • RINGO szkoła podstawowa i gimnazjum

MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE KRZYWIN

CZERWIEC

WEWNĄTRZSZKOLNY TEST COOPERA – org. Marta Wach

EURO DLA CHŁ.GIM I SP. – org. Leszek Domszy

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ GIM DZ. – org. Marta Wach

ZAWODY SPORTOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

IMPREZY SPORTOWE PMOS

  • INDYWIDUALNE ZAWODY LA

 


KALENDARZ IMPREZ

ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH IM. JANA PAWŁA II W BIELICACH

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

1 IX – Międzynarodowy Dzień Pokoju, 20 IX – Akcja „Sprzątanie Świata”,27 IX – Światowy Dzień Turystyki, 28 IX – Światowy Dzień Morza

WRZESIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017:

-prowadzący, poczet sztandarowy.

1 września

A.Michalik

2.

Dni otwarte Narodowego Banku Polskiego.

  1. września

A. Rudzińska, K. Kaczalska, E. Janczura, M. Jasińska

3.

„Bezpieczne dziecko na drodze”- spotkanie z policjantem klas 0 – 3.

zgodnie z terminarzem prac policji

Wychowawcy klas 0-3

4.

Udział dzieci w ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata”

 

Ok. 20 września

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska, Janina Woszczyńska.

 

5.

Dzień Chłopca.

 

29 września

Wychowawcy klas I – III,

 A. Michalik

6.

MS – biegi przełajowe SP i G.

Wrzesień

L. Domszy, M. Wach,

Ł. Piasecki

7.

Nocowanie w szkole klasy 4b.

II połowa września

E. Rosińska

1 X – Międzynarodowy Dzień Muzyki,  4 X – Światowy Tydzień Zwierząt 9 X – Światowy Dzień Poczty, Dzień Znaczka Pocztowego

14 X – Dzień Nauczyciela 16 X – Dzień Papieża Jana Pawła II  16 X – Światowy Dzień Żywności

 

PAŹDZIERNIK

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin
Odpowiedzialni

1.

Rocznica nadania imienia 

16 października

M. Kawa, E. Janczura, wychowawcy

2.

„Święto Pieczonego Ziemniaka”

I połowa października

Kamila Pawłowska, Bogumiła Kałużna,

3.

Eliminacje rejonowe szkolnych konkursów w SP i gimnazjum

październik

Wyznaczeli nauczyciele

4.

Ślubowanie klas pierwszych. „Już jestem uczniem”

 

 14 października

Wychowawca klasy 1

 

5.

Święto biblioteki szkolnej: szkolny konkurs na okładkę ulubionej książki.

21 października

G. Bieniecka, U. Sterna

6.

Konkurs na ilustrację ulubionej bajki

21 października

G. Bieniecka, U. Sterna

7.

Konkurs na plakat promujący czytelnnictwo.

21 października

G. Bieniecka, U. Sterna

8.

Głośne czytanie ulubionych książek.

październik

G. Bieniecka, U. Sterna

9.

Rebusy i zagadni o książkach z okazji Święta biblioteki.

październik

G. Bieniecka, U. Sterna

10.

Magiczna noc z duchami bibliotek.

październik

G. Bieniecka, U. Sterna

11.

Wyjazd na Zieloną Szkołę

5-7 października

E. Budynek – Padusińska,

A. Michalik

12.

„Jesienna zabawa z przyrodą”

 

 

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska

13.

Międzyzdroje – Woliński Park Narodowy.

Październik

G. Bieniecka, J. Woszczyńska

14.

Konkurs matematyczny dla SP – „Gra o fotel dyrektora”. 

Cały rok

A. Rudzińska

15.

Konkurs matematyczny dla SP – „Mistrz rachunków”.

I semestr

M. Jasińska

16.

Konkurs zadaniowy dla gimnazjum

Cały rok

A. Ratajczyk

17.

Szczecin – atrakcje turystyczne pomorza zachodniego.

Październik

G. Bieniecka, J. Woszczyńska

 

3 XI – Dzień bez Papierosa,  11 XI – Święto Niepodległości,  16 XI – Międzynarodowy Dzień Tolerancji,  21 XI – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień,  29 XI – Andrzejki

LISTOPAD

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Wyjście na lokalny cmentarz

Ok. 1 listopada

Wychowawcy klas

2.

Obchody Dnia Niepodległości w klasach 0-3 oraz dla przedszkola Ekoludek

Ok. 11 listopada

Renata Jasiak, Kamila Pawłowska

3.

Wycieczka do teatru / kina

Listopad

Wychowawcy klas I – III

4.

Andrzejkowe wróżby

Listopad

Wychowawcy klas I – III

5.

Miś Puchatek naszym przyjacielem – Święto Pluszowego Misia

Listopad

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska, Małgorzata Pawlik

6.

Znam przysłowia i związki frazeologiczne – klnkurs dla uczniów klas 4 – 6 SP

Listopad

Nauczyciele poloniści

7.

Konkurs czytelniczy „Zaczytani” dla uczniów Gimnazjum.

XI – I

Nauczyciele poloniści

8.

Alfik matematyczny

Listopad

A. Rudzińska

3 XII – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, 10 XII – Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, 13 XII – Światowy Dzień Telewizji dla dzieci

 

GRUDZIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Spotkanie z Mikołajem.

6 grudnia

Wychowawcy klas

2.

Warsztaty dekoracji bożonarodzeniwych.

II połowa grudnia

U. Sterna

3.

Wycieczka do fabryki bombek.

Grudzień

M. Durka, U. Sterna

4.

Konkurs na kalendarz adwentowy.

Grudzień

M. Szymoniak

5.

Powiatowy konkurs na kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku obcym.

Grudzień

M. Szymoniak

6.

Dzień Profilaktyki.

Grudzień

H. Bichta

7.

Dzień Praw Człowieka i Ochrony Praw Dziecka.

Grudzień

H. Bichta

8.

Jarmark bożonarodzeniowy w Berlinie – wycieczka.

Grudzień

M. Chytra

9.

Jasełka.

Grudzień

Ewelina Budynek – Padusińska, Kamila Pawłowska, Marzena Zięcina

10.

Wigilie klasowe.

Ok. 20 grudnia

Wychowawcy klas

21 I – Dzień Babci , 22 I – Dzień Dziadka,

STYCZEŃ

 

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Turniej szachowo – warcabowy.

Styczeń

A. Stefanowska

2.

Dzień Babci i Dziadka.

Styczeń

Wychowawcy klas 0 – III

3.

Konkurs „Pięknego czytania”

Styczeń

Bogumiła Kałużna, Renata Jasiak,

4.

„Bezpieczne zabawy zimowe” – spotkanie z policjantem.

Styczeń

Wychowawcy

8.II – Dzień Bezpiecznego Internetu, 11.II – Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, 14.II – Walentynki

 

LUTY

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Dzień Trzeźwego umysłu.

Luty

H. Bichta

2.

„Jan Kochanowski” – życie i twórczość konkurs dla I G

Luty

E. Rosińska

3.

Konkurs znajomości treści wybranej powieści dla młodzieży – klasy 4 – 6 SP.

Luty

E. Rosińska

4.

Bal  karnawałowo – Walentynkowy

Luty

Wychowawcy klas,

A. Michalik

5.

Wyjazd do teatru / kina.

Luty

Wychowawcy klasi I – III

6.

Konkurs recytatorski „Opowiem Ci bajkę”

Luty

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska

3.III – Międzynarodowy Dzień Pisarzy,  8.III – Dzień Kobiet, 21.III – Międzynarodowy Dzień Poezji, 27.III – Międzynarodowy Dzień Teatru

MARZEC

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Kreatywny recykling „Zwierzaki śmieciaki”

Marzec

U. Sterna

2.

„Kangur” – konkurs matematyczny.

Marzec

M. Jasińska

3.

Dzień liczby π – konkursy dla Gimnazjum.

Marzec

A. Rudzińska, M. Jasińska

4.

„Pangea” – konkurs matematyczny.

marzec

A. Rudzińska

5.

Dzień Kobiet

Marzec

Wychowawcy

6

Powitanie wiosny.

21 marca

K. Pawłowska

7.

Umiem liczyć. Dodaję, odejmuję, mnożę i dzielę.- konkurs matematyczny

Marzec

E. Budynek – Padusińska

2.IV – Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, 7.IV – Światowy Dzień Zdrowia, 10.IV – Dzień Służby Zdrowia, 22.IV – Międzynarodowy Dzień Ziemi, 29.IV – Międzynarodowy Dzień Tańca

KWIECIEŃ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Rocznica śmierci Jana Pawła II

2 kwietnia

E. Janczura, K. Kaczalska

2.

Konkurs ekologiczny.

Kwiecień

U. Sterna

3.

Warsztaty dekoracji wielkanocnych.

Kwiecień

U. Sterna

4.

Dzień Europejski.

Kwiecień

M. Szymoniak, M. Chytra

5.

Konkurs ekologiczny.

Kwiecień

Kamila Pawłowska

6.

Konkurs Recytatorski.

Kwiecień

Marzena Zięcina, Bogumiła Kałużna

7.

Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Kwiecień

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska

8.

Dzień książki dla dzieci

Kwiecień

Anna Wcisło, Maryla Śmiałkowska

2.V – Święto Flagi narodowej, 3.V – Święto Konstytucji 3 Maja, 4.V – Dzień Strażaka, 8.V – Dzień Zwycięstwa, 8.V – Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, 9.V – Dzień Unii Europejskiej, 12.V – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych, 15.V – Międzynarodowy Dzień Rodziny,

26.V – Dzień Matki

MAJ

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Książka moim przyjacielem. – konkurs czytelniczy.

Maj

Iwona Kochel, Marzena Zięcina

2.

Test sprawdzający wiadomości i umiejętności ucznia w klasie 3.

Maj

Ewelina Budynek Padusińska, Kamila Pawłowska, Marzena Zięcina

3.

Dzień mamy i taty

Maj

Wychowawcy klas

4.

„Zielona szkoła” – wyjazd integracyjny dla klas IA i IB

Maj

U. Sterna

5.

Konkurs językowy dla klas 1 – 3 SP.

Maj

M. Szymoniak, M. Chytra

6.

Dzień Zdrowia

Maj

H. Bichta

7.

Konkurs pięknego czytania dla klas 4 – 6 SP.

Maj

U. Sterna, G. Bieniecka

8.

Głośne czytanie legendy M. Gidymskiej.

Maj

U. Sterna, G. Bieniecka

9.

Walka z bykami – konkurs ortograficzny dla klas 6 SP

Maj

Nauczyciele poloniści

10.

Dzień Patrona

Maj

E. Janczura

11.

Wycieczka do Krakowa.

Maj

M. Chytra, J. Woszczyńska

12.

Szlakiem Piastowskim – Biskupin, Wenecja, Gniezno

Maj/czerwiec

M. Kuźniar, E. Rosiśńka,

 M. Wach

13.

Trójmiasto – Malbork

Maj/ czerwiec

A. Rudzińska, K. Kaczalska

1.VI – Dzień Dziecka, 5. VI – Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego                                                                                                                                     

CZERWIEC

Lp.

Rodzaj imprezy – uroczystości - zadania

Termin

Odpowiedzialni

1.

Dzień Dziecka – zabawy sportowe.

1 czerwca

Wychowawcy klas

2.

Dzień Rodzica.

Czerwiec

Wychowawcy klas

3.

Wycieczki klasowe

 Do ustalenia

wychowawcy klas 1-3 sp., „0” oraz przedszkole „Ekoludek”

4.

„Bezpieczne wakacje”

zgodnie z terminarzem prac policji

Wychowawcy klas 0-3 oraz przedszkole Ekoludek

5.

Program artystyczny na zakończenie roku szkolnego

przygotowany przez gimnazjalistów

- bal absolwentów

Czerwiec

M. Chytra, M. Jasiśńka,

A. Michalik

6.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

- poczet sztandarowy

- program artystyczny

zgodnie z kalendarium roku szkolnego MEN

A. Michalik,

 

 

 

Opracowała: Małgorzata Jasińska

we współpracy  z pozostałymi nauczycielami

                                                                                                                                                          Zespołu Szkół Publicznych w Bielicach

Licznik odwiedzin:
2820976

Obsługa techniczna
ALFA TV


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

Lokalne
Centrum
Certyfikacji

e-Obywatel

Praca
Pomorzezachodnie



DZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd


Kalendarz imprez

  Maj 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia