KAMPANIA "PRZECIW PIJANYM KIEROWCOM"

KAMPANIA „ PRZECIW   PIJANYM   KIEROWCOM”

W dniu 13.08.2014 r. przedstawiciele Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bielicach oraz policjant z KPP w Pyrzycach przeprowadzili na terenie gminy Bielice kontrolę z przestrzegania zasad i warunków korzystania z zezwolenia w punktach sprzedaży napojów alkoholowych. W wyniku przeprowadzonej kontroli nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. Podczas  dokonywanych kontroli członkowie GKRPA w wszystkich punktach sprzedaży  rozdali szereg ulotek propagujących trzeźwość kierowców. Ponadto przeprowadzono wiele rozmów z mieszkańcami gminy Bielice na temat zagrożeń oraz  niebezpieczeństw wynikających z prowadzenia pojazdów przez pijanych kierowców. Uświadamiali ludzi jak powinni reagować przeciwko nietrzeźwym kierowcom aby uchronić siebie i innych od ewentualnych wypadków, kalectwa a nawet śmierci. Wszystkim sołtysom z terenu gminy Bielice rozdano plakaty o treści „PIŁEŚ? NIE WSIADAJ ZA KIEROWNICĘ!” oraz „PIJANY KIEROWCA. POWSTRZYMAJ GO”, które zostały umieszczone na tablicach ogłoszeń w poszczególnych miejscowościach.


Odpowiadając na apel Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w dniu 21.07.2014 roku Gmina Bielica dołączyła do kampanii dla samorządów „Przeciw Pijanym Kierowcom”. Podczas trwania tej kampanii Gminna Komisji do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bielicach na terenie naszej Gminy w miesiącu sierpniu będzie informować mieszkańców o karach grożącym kierowcom za jazdę po pijanemu oraz innych moralnych skutkach takiego postępowania. Do rozpropagowania powyższej kampanii będziemy wykorzystywać plakaty oraz ulotki, które będziemy przekazywać do miejsc łatwo dostępnych,

z których mieszkańcy będą mogli je zabrać (sklepy , sołtysi, Niepubliczny Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy Bielice, Ośrodek Pomocy Społecznej , Gminna Biblioteka Publiczna, Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach.
Włączając się do naszej kampanii mogą Państwo uratować życie potencjalnych ofiar wypadków z udziałem pijanych kierowców.  

Więcej o kampanii: www.przeciwpijanymkierowcom.pl

Licznik odwiedzin:
5258934

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Sierpień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia