Herb Gminy Bielice Gmina Bielice
Gmina Bielice z lotu ptaka

Konsultacje w sprawie projektu "Pod biało-czerwoną"

Gmina Bielice dołączyła do projektu „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla wszystkich gmin w Polsce, których mieszkańcy dołączą do projektu. Prosimy mieszkańców o włączenie się w proces wyboru lokalizacji masztu flagowego. Proponowana lokalizacja to Plac Rekreacyjny przed Urzędem Gminy Bielice przy ul. Niepokalanej.

Konsultacje w sprawie projektu "Pod biało-czerwoną"

Gmina Bielice dołączyła do projektu „Pod biało-czerwoną”. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla wszystkich gmin w Polsce, których mieszkańcy dołączą do projektu.
Prosimy mieszkańców o włączenie się w proces wyboru lokalizacji masztu flagowego. Proponowana lokalizacja to Plac Rekreacyjny przed Urzędem Gminy Bielice przy ul. Niepokalanej.


Zapraszamy do wypełnienia ankiety konsultacyjnej.

>>> Ankieta do pobrania 

 

Konsultacje potrwają do 30 czerwca 2022r.

 

Realizatorem projektu jest Kancelaria prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji pod honorowym patronatem premiera Mateusza Morawieckiego. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową i godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku.

 

 

 

Polecane strony

Odnośniki do wybranych stron, systemów oraz istotnych informacji.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
System Informacji Przestrzennej
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
ePUAP
Baza Aktów Prawnych Unii Europejskiej
Narodowe Siły Rezerwowe
Ministerstwo Infrastruktury
KRUS
Komenda Główna Policji
Związek Powiatów Polskich