"DZIEŃ DZIECKA " BABIN 2007

2007-06-25 11:15:24

W niedzielę 3 czerwca 2007 r. w miejscowości Babin odbyła się impreza z okazji dnia dziecka . Organizatorami tej imprezy była Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bielicach przy współpracy z Wójtem Gminy Bielice.

Inaugurację imprezy rozpoczęła Msza św. w Kościele w Babinie, a następnie dzieci i zaproszeni goście udali się na miejsce imprezy.

O godz. 13 30 Wójt Gminy Bielice Pan Zdzisław Lech Twardowski wraz z zastępcą Panią Kamelą Wilczyńską (zarazem przewodniczącą Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), dokonali uroczystego otwarcia imprezy, przywitano wszystkie dzieci i zaproszonych gości. Organizatorzy podziękowali i wręczyli podziękowania osobą, które wniosły wkład w przygotowanie imprezy.

Pierwszą atrakcją był występ dzieci z domu dziecka z Binowa, którzy przygotowali pokaz tańca Breacke-Dance. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się pokaz psów- jednostki Straży Granicznej z Gryfina i z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach, jak również pokaz sprzętu pożarniczego i ratunkowego który przedstawili strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Pyrzycach.

Kolejną atrakcją dla naszych najmłodszych był szereg zabaw pt. "w tańcu ruchu wypoczywać" oraz spotkanie z Panem Kleksem i jego przyjaciółmi (baba jaga i clown). Grupa artystyczna przygotowała dla dzieci takie atrakcje jak konkurs śpiewania, wiązania balonów, układanie puzzli, łowienie rybek, skakanie na skakance, malowano również twarze dzieciom i wiele innych.

Święto dzieci uatrakcyjnił również występ naszego gminnego zespołu "Gwiazdeczki" pod kierownictwem Pana Bronisława Wójcika. W międzyczasie na boisku odbywały się zawody w piłce nożnej o puchar Wójta.

Odbyły się również takie konkursy jak: konkurs "Karaoke" o nagrodę Wójta Gminy, konkurs na "najładniejszą piosenkę" o nagrodę Przewodniczącego Rady Gminy Bielice, konkurs pt. "Moja rodzina, wieś, gmina"- w którym dzieci wykazały się wiedzą na temat gminy Bielice, a także konkurs w strzelaniu.

Imprezę uświetnił Pan Franciszek Pawłowski wraz z zespołem "DUO" , który występował w czasie trwania całej imprezy.

Tę imprezę przygotowano z myślą o naszych pociechach, dlatego też nie mogło zabraknąć tego co lubią najbardziej czyli słodyczy, ciasta- upieczonego przez rady sołeckie, napoi, lodów, waty cukrowej, popcornu, dmuchanych pałaców, zjeżdżalni i wspaniałej zabawy. Pogoda nam dopisała a w zabawie brały udział nie tylko dzieci, ale również towarzyszący im rodzice i opiekunowie.

Galeria zdjęć >>>

Wolińska IwonaLicznik odwiedzin:
5040334

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Maj 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia