XI Sesja Rady Gminy Bielice

2007-12-27 14:57:40

W dniu 26 listopada br. w Urzędzie Gminy w Bielicach odbyła się XI Sesja Rady Gminy Bielice. Owa sesja była szczególna gdyż przyjmując zaproszenie Wójta Gminy swoją obecnością zaszczyciła nas nasza Olimpijka Paulina Piotrowska. Ta młoda dama dzięki znakomitemu przygotowaniu i wysokiej formie podczas Mistrzostw Polski w pięcioboju lekkoatletycznym w czerwcu br. w których zdobyła złoty medal wywalczyła sobie awans do Mistrzostw Świata organizacji INAS-FID. Na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Brazylii wywalczyła brązowy medal.

Mieszkańcy Gminy Bielice przez ostatnie kilka miesięcy z uwaga obserwowali sukcesy jakie odnosiła Paulina w lekkoatletyce. Dobiegający końca sezon był prawdopodobnie jednym z trudniejszych w jej rozpoczynającej się sportowej karierze. Sukcesy jakie odniosła to nie tylko potwierdzenie jej ogromnego talentu, umiejętności i klasy sportowej, lecz nade wszystko świadectwo siły charakteru, waleczności i odporności psychicznej. Wszystko to budzi najwyższe uznanie i szacunek a Palinka stanowi powód dumy dla mieszkańców Gminy Bielice, której jest mieszkanką.

Zapraszając Paulinę na Sesję Wójt Gminy p. Zdzisław Lech Twardowski wraz z Przewodniczącym Rady Gminy p. Edwardem Mocarskim , Radnymi oraz Sołtysami złożyli pani Piotrowskiej najserdeczniejsze gratulacje z życzeniami wielu kolejnych zwycięstw sportowych. Wójt Gminy wręczył Paulinie list gratulacyjny oraz ofiarował drobny upominek. Natomiast p. Arkadiuszowi Odachowskiemu, którego jest podopieczną złożyli podziękowania za trud i czas włożony w treningi i przygotowanie Pauliny do zmagań sportowych.Licznik odwiedzin:
5266574

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Sierpień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia