II Gminny Dzień Seniora

2007-12-27 14:50:48

W dniu 10 listopada b.r. o godzinie 15 00 w świetlicy wiejskiej w miejscowości Stare Chrapowo odbyła się uroczystość II Gminnego Dnia Seniora połączona ze Świętem Niepodległości. Otwarcia uroczystości dokonał Wójt Gminy Bielice p. Zdzisław Lech Twardowski, który przywitał i podziękował za przybycie wszystkim zaproszonym gościom jak również wygłosił przemówienie nawiązujące do historii Niepodległości Państwa Polskiego.

Część artystyczną przygotowały dzieci z Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach. Pierwsza część poświęcona była naszym wspaniałym seniorom. Dzieci recytowały wiesze i śpiewały piosenki z lat młodości naszych seniorów. Druga zaś część poświęcona była świętu 11 listopada z okazji 89 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wystąpiły dzieci, które brały udział w II przeglądzie piosenki patriotycznej, który odbył się tego samego dnia w ZSP w Bielicach. Część artystyczna przygotowana przez najmłodszych patrząc na twarze zgromadzonych gości można by wywnioskować że przyniosła im wiele zadowolenia i radości.

Po występach artystycznych Wójt wraz z Radnymi Rady Gminy Bielice i sołtysami wzniósł toast na Cześć seniorów dla których przygotowana została ta uroczystość, następnie zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Resztę wieczoru uświetnił zespół "DUO", który dopasował odpowiednio swój repertuar do potrzeb zaproszonych gości. Z przeprowadzonych rozmów dowiedzieliśmy się, że uroczystość przerosła oczekiwania gości, nie spodziewali się bowiem tak suto zastawionych stołów, zobaczenia tak wielu swoich przyjaciół z lat młodzieńczych i tak miłej a wręcz rodzinnej atmosfery jaką starali się i jak widać stworzyli organizatorzy.

Pragniemy złożyć serdecznie podziękowania tym wszystkim osobom, które wzięły udział w przygotowaniu tej uroczystości.

GaleriaLicznik odwiedzin:
5266648

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Sierpień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia