Gminny Dzień Kobiet w Starym Chrapowie

2020-03-13 13:53:54

W niedzielę 8 marca 2020 r. w Sali wiejskiej w Starym Chrapowie odbyły się uroczyste i radosne obchody Gminnego święta dnia  kobiet. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bielice oraz Urząd Gminy Bielice. Na spotkanie przybyło liczne grono zaproszonych Pań. Na wstępie nastąpiło przywitanie gości przez Wójta Gminy Bielice – Iwonę Kochel oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bielice – Jana Adamskiego. Męska część Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Bielice wręczyła wszystkim przybyłym Paniom symboliczny kwiatek. Przy skromnym poczęstunku Panie uczestniczyły w tym wydarzeniu

Radosną atmosferę wprowadził konferansjer wraz ze swoim zespołem „Optymiści” z Przelewic, którzy swoimi występami artystycznymi na twarzach kobiet wywołali falę niekończących się uśmiechów. Nie mogło również zabraknąć występu dzieci z tutejszej Szkoły Podstawowej w Bielicach tym razem pod przewodnictwem Pani Andżeliki Grzelki, prezentując piękny występ artystyczny.  

Atmosfera na sali zrobiła się bardzo ciepła, a wydarzenie z pewnością było okazją do miłego spędzenia czasu, wspaniałej zabawy i zarazem umocnienia więzi oraz integracji środowiska lokalnego. Bardzo dziękujemy Paniom za tak liczny udział w wydarzeniu z okazji Międzynarodowego Święta Dnia Kobiet, które na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych Gminy Bielice.

Przygotowanie wydarzenia dla tak licznego grona gości wymagało ogromnego zaangażowania i współdziałania wielu osób, którym serdecznie dziękujemy.


>>>galeriaLicznik odwiedzin:
5031462

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Maj 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia