Dzień seniora wraz z obchodami Święta Niepodległości

2019-12-02 13:49:48

    Tegoroczną 101 rocznicę tego doniosłego wydarzenia uczczono w Gminie Bielice bardzo uroczyście, połączono ją z Gminnymi Obchodami Dnia Seniora 09.11.2019 r. Świętowanie rozpoczęto od uroczystej mszy świętej w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Starym Chrapowie odprawionej w  intencji Ojczyzny i Seniorów Gminy Bielice. Po zakończonym nabożeństwie uczestnicy udali się na poczęstunek przygotowany w Sali wiejskiej w Starym Chrapowie. Na samym początku Pani Wójt Gminy Bielice Iwona Kochel powitała bardzo serdecznie wszystkich zgromadzonych gości, odśpiewano hymn polski. Następnie Pani Wójt podziękowała wszystkim zaangażowanym osobom w przygotowanie tak wyjątkowego święta z udziałem seniorów. Dzielnicowy Paweł Piwoni przekazał seniorom informacje o zagrożeniach, które mają miejsce w ostatnim czasie na temat wyłudzeń, przekazując wiele cennych rad.

            Na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bielicach pod kierownictwem Pań nauczycielek Moniki Jóźwiak i Marzeny Zięciny. Także dziewczęta z chórku Pana Bronisława Wójcika zachwycały swoimi umiejętnościami wokalnymi. Ze specjalnym repertuarem wystąpił zespół „Biesiada” z Warnic, wprowadzających drogich seniorów w dobry nastrój zachęcając do zabawy. Wspólne świętowanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze i z wielką nadzieją seniorów, że za rok znowu się spotkamy, aby godnie i z radością świętować kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w gronie osób, którym należny jest szczególny szacunek od całej wspólnoty naszej Gminy dla naszych drogich seniorów.

            Jesteśmy dumne i wdzięczne za liczny udział naszych Pań i Panów Seniorów w tegorocznej imprezie. To był zaszczyt spędzić czas w gronie osób przyjaznych, wrażliwych i zaangażowanych w każdą imprezę.

>>>galeriaLicznik odwiedzin:
4593229

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Styczeń 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia