Ferie zimowe

2019-02-01 20:07:39

28 styczeń 2019 r. czyli wymarzony i długo wyczekiwany czas przez najmłodszych mieszkańców gminy Bielice. W tym dniu w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się Ferie Zimowe.

Dla wszystkich dzieci regularnie uczęszczających do świetlic podwórkowych w miejscowościach Babin, Parsów i Swochowo oraz dla dzieci z miejscowości Chabowo, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę podczas zajęć prowadzonych na świetlicy podwórkowej, Gmina Bielice zorganizowała wyjazd do Szczecina. Jednym z celów wyjazdu był park trampolin FUN JUMP – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Szczecina. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Pobyt w Fun Jump sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił uczestnikom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.

Po aktywnie spędzonym czasie nadszedł czas na relaks. Pełne emocji i dobrego humoru dzieci wraz z opiekunami udały się do Kina Helios znajdującego się w Outlet Park aby obejrzeć amerykański film komediowy wykonany w technice animacji komputerowej wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios p.t. „Ralph  Demolka w Internecie”. Do projekcji było jeszcze dużo czasu, zatem można było zakupić coś do jedzenia i picia. W sali kinowej wszyscy zajęli wygodne miejsca i cierpliwie czekali na rozpoczęcie filmu.

Po zakończonej projekcji cała grupa udała się na poczęstunek do restauracji Mc Donald's, gdzie dzieci samodzielnie mogły zakupić swój posiłek. Tam wszyscy najedli się do syta, po czym wspólnie z opiekunami udali się do autobusu.

Dzieci wróciły do domów w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany. Towarzyszyły im: radość, dobry humor i moc wrażeń.

To była udana wycieczka !!!Licznik odwiedzin:
4172984

Obsługa techniczna
ALFA TV

Deklaracja dostępności


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

e-ObywatelDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd

gazyfikacja


Kalendarz imprez

  Sierpień 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia