2017-03-21 08:24:37

Dnia 18 marca 2017r. odbyła się kolejna już Powiatowa Gimnazjada Języków Obcych. Tym razem uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziąć udział w konkursie, który zorganizowany został przez Gimnazjum w Przelewicach. Po raz kolejny udowodnili, że są niezłymi poliglotami. Z języka niemieckiego na poziomie klas pierwszych, bezkonkurencyjnie zwyciężyła uczennica klasy I B Leonora Gapys zdobywając I miejsce. Wśród uczniów klas trzecich, na III miejscu uplasował się uczeń klasy III A Sebastian Zeuge. Tuż za podium na czwartym miejscu uczennica klasy III A - Oktawia Golczyk. Natomiast z języka angielskiego w klasie drugiej, II miejsce zdobyła uczennica klasy II B Martyna Rędzikowska. Na miejscu czwartym Klaudia Józefowicz z klasy IB, a na piątym uczniowie z klasy III A Maja Kotwicka i Michał Rudziński. Do konkursu uczniów przygotowywały p. Marta Chytra i p. Agnieszka Michalik.
 

2017-03-17 11:25:35

2017-03-17 11:07:54

W ostatnim czasie właściciel gruntu w miejscowości Linie podczas prac agrotechnicznych na polu uprawnym znalazł pocisk artyleryjski kaliber 100mm pochodzący z okresu II wojny światowej. Fakt ten zgłosił policji, która do momentu przybycia patrolu rozminowania zabezpieczała teren. Niewybuch został podjęty przez patrol rozminowania z 5 Pułku Inżynieryjnego z Podjuch i zdetonowany w specjalnej komorze.

W związku z powyższym apelujemy o rozwagę przy pracach polowych i przypominamy, że informacje o znalezionych przedmiotach wybuchowych i niebezpiecznych należy niezwłocznie przekazać Policji tel. 997

UWAGA! Kategorycznie nie wolno znalezionych niewybuchów/niewypałów podnosić, odkopywać, przenosić, a także wrzucać ich do ognia, ani do miejsc takich jak stawy, jeziora, rowy!

 

 

2017-03-16 12:55:28

Jubileusz 70-lecia Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach 

Drodzy Państwo!

   W związku z jubileuszem 70- lecia Zespołu Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Bielicach, który przypada w bieżącym roku, nauczyciele oraz Dyrekcja maja zaszczyt zaprosić wszystkich Absolwentów oraz przyjaciół naszej szkoły do wspólnego świętowania! Na ten szczególny dla naszej placówki czas, zaplanowaliśmy wiele ciekawych atrakcji.

  Uwieńczeniem jubileuszu będzie spotkanie po latach, które zaplanowaliśmy na 13 października 2017r. Wtedy wszyscy będziemy mieli okazję do tego, by porozmawiać i powspominać w miłej atmosferze (wkrótce opublikujemy informacje dotyczące szczegółowego programu zjazdu).

***

***

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dziadkowie, Absolwenci!

    Ruszamy z akcją: Moja szkoła – szkołą moich bliskich! Zachęcamy do tego, by zajrzeć do domowych archiwów. Być może w starym albumie znajdą się zdjęcia ze szkolnych czasów. Jeśli byłaby taka możliwość z chęcią  pożyczylibyśmy je na kilka dni, by zrobić ich odbitki. W ten sposób wspólnie stworzymy album szkoły, który udostępnimy na naszej stronie internetowej oraz w publikacjach i na wystawie. Liczymy na to, że razem odnajdziemy nowe, nieznane zbiory zdjęć upamiętniających 70- lecie istnienia naszej szkoły.

   Bylibyśmy zachwyceni jeśli okazałoby się, że w domowych pamiątkach znajdują się stare zeszyty, klasówki, notatki, tarcze, itp., które moglibyśmy pożyczyć na październikową uroczystość.

  Zdjęcia i pamiątki można dostarczać za pośrednictwem naszych uczniów lub osobiście pani Annie Rudzińskiej.

 Można też zeskanowane zdjęcia przesłać na adres: zspbielice.70lat@gmail.com

 

2017-03-15 10:27:43

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 9 lutego 2017 roku w Szczecinie odbył się ostatni etap wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. W zmaganiach udział wzięła uczennica naszej szkoły  Nell Zeuge (kl. VI b). Arkusz konkursowy obejmował zadania zamknięte oraz otwarte, za które łącznie można było otrzymać 50 punktów. Nell  bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami, zdobyła 49 punktów i uzyskała tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

SUKCESY GIMNAZJALISTÓW NA KONKURSIE JĘZYKOWYM W STARGARDZIE

Dnia 7 marca uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursach językowych zorganizowanych przez Zespół Szkół nr 5 w Stargardzie. Mieli oni możliwość rywalizowania z uczniami ze Stargardu i okolicznych gmin w XVI Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Niemieckiego oraz IX Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjów.  Z ogromną radością możemy się pochwalić naszym sukcesem w konkursie z języka niemieckiego. Uczennica Oktawia Golczyk z kl. IIIA zajęła II miejsce, uczeń Sebastian Zeuge z  klasy IIIA  III miejsce oraz tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się uczennica  klasy I B Leonora Gapys. W konkursie z języka angielskiego dzielnie walczyły uczennice klasy IIB Martyna Rędzikowska i Agata Wilczyńska. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

« poprzednie 1 2 3 4 5 6 7  [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 285   następne »

Licznik odwiedzin:
2787453

Obsługa techniczna
ALFA TV


Biuletyn
Informacji
Publicznej

Elektroniczne
Biuro
Obsługi
Interesanta

Lokalne
Centrum
Certyfikacji

e-Obywatel

Praca
PomorzezachodnieDZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ

elektroniczny samorząd


Kalendarz imprez

  Kwiecień 2017 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia